Siedzibą szkolnego radiowęzła jest małe, lecz przytulne pomieszczenie, co wyraźnie widać na przedstawionej niżej fotografii :)

Nasze skromne pomieszczenie :)

Jego opiekunem od kilku lat jest mgr inż. Paweł JACEK, nauczyciel przedmiotów zawodowych o profilu elektronicznym. W bieżącym roku szkolnym w sekcji szkolnego radiowęzła działają następujący uczniowie:

Daniel CZUK (klasa III C) - lider

Przemysław WIŚNIEWSKI (klasa III C)

Michał SZYMALA (klasa II A)

Dawid PAWŁOWSKI (klasa II A)

Do podstawowych zadań radiowęzła należy:
- wspomaganie przedsięwzięć muzyczno-artystycznych od strony realizacji nagłośnienia,
- organizowanie dyskotek szkolnych,
- dbanie o nagłośnienie podczas matury,
- prezentacja nagrań muzycznych podczas przerw śródlekcyjnych,
- niesienie pomocy technicznej związanej z realizacją nagłośnienia innym sekcjom funkcjonującym
w naszej szkole.

Przedstawione powyżej zadanie realizowane są na bazie profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, stanowiącego wyposażenie szkolnego radiowęzła, a są to:

mikrofony SHURE, miksery i powermikser firm MONACOR, SOUNDCRAFT i LDM, kolumny aktywne firmy LEM, kolumny ALTUS oraz LEM, zestaw typu wieża firmy TECHNICS, odtwarzacze DVD.

Poniżej przykładowe fotografie naszego sprzętu :)

Zestaw typu wieża firmy TECHNICS

Kolumna ALTUS (300W) oraz LDM (100W)

Nie wierzysz, że jest tak jak piszemy :) Wybierz naszą szkołę i zgłoś się do opiekuna szkolnego radiowęzła, jako osoba chętna do pracy, a przekonasz się :) Zapraszamy.