Reklama

SZKOLNY KONKURS NA PLAKAT „OSZCZĘDZAJ WODĘ”

Znaczenie wody w środowisku jest ogromne, o czym wszyscy doskonale wiemy. Ważne jest to, aby umiejętnie z niej korzystać, by następnym pokoleniom jej nie zabrakło. Wszyscy musimy nauczyć się oszczędzać wodę i warto o tym przypominać innym ludziom bez względu na wiek. W ramach obchodów Międzynarodowego Roku Współpracy w Dziedzinie Wody ogłaszamy Konkurs pt. „Oszczędzaj wodę”, który ma na celu m.in. poprawę jakości edukacji w kwestii wody, podniesienie świadomości o wyzwaniach stojących przed zarządzaniem wodą w zakresie planowania, dostępu do wody i usług oraz przyczynić się do wzrostu świadomości deficytu wody w Polsce.

Zaprojektuj plakat – to proste

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów wszystkich klas naszej szkoły. Warunkiem udziału w Konkursie jest dostarczenie podpisanej pracy konkursowej w terminie 13 XI – 12 XII 2013. Praca konkursowa może być wykonana indywidualnie lub w grupie (do 3 osób). Do przygotowania plakatu informacyjnego w dowolnym formacie można użyć dowolnej techniki (rysunek, grafika, kolaż, itp.). Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie. Wszelkich informacji udzielają nauczyciele – organizatorzy: p. Anna Nowosad, p. Magdalena Lupa i p. Paweł Stańczak.